Hikmicro Habrok 4K HQ35L-5.5-22X60 (új 2025-ös modell)
Menny.:db
Menny.:db
Körmenden: ⛟ Rendelhető, 2-8 munkanap
Gyártó: Hikmicro
Cikkszám: 414122
Hikmicro Habrok 4K HQ35L-5.5-22x60 kétszemes keresőtávcső elsődlegesen a professzionális vadászok számára készült, de emellett járőri megfigyelésre, mentési helyzetekre, csempészet elleni tevékenységekre és eltűnt személyek keresésére is alkalmas. A HQ35L változat a 4K felbontású digitális éjjellátója mellett már nagy felbontású 640x512 pixeles, kiemelkedő <20mK-es érzékenységű hőérzékelő elemet kapott, így az 35mm-es F1.0 fényértékű optikával tökéletes részletességű hőképet ad.  A HQ35L változatban a beépített infravető cserélhető. Alapállapotban a 940nm-es változattal szerelt, de a csomagolás tartalmaz egy 850nm-es hullámhosszú infravetőt is. A két darab cserélhető 18650-es akkumulátor 8 órás üzemidőt biztosít. Az eszköz IP67-es időjárásállósági szabványnak felel meg, -30°C-tól +55°C-ig használható.A kialakítása strapabíró, mostoha környezeti körülmények között is hatékony.
Leírás
Hőkamera, Digitális éjjellátó, beépített infra megvilágító és lézeres távolságmérő.
Hőkamerája nagy felbontású 640x512 pixeles, kiemelkedő <20mK-es érzékenységű hőérzékelő elemet kapott, így a 35mm-es F1.0 fényértékű optikával 3x-os optikai alapnagyítással extrém részletességű hőképet ad. A 35 mm-es objektívnek és a 12 mikronos érzékelőnek köszönhetően egy emberi alak vagy egy őz akár 1800 méterről is észlelhető. (3pixel);
A digitális éjjellátó 4K képfelbontású (3840x2160 pixeles, 1,88"-os) CMOS érzékelővel szerelt változata 60mm-es F2.2-es fényerejű optikával 5,5x-es optikai alapnagyítással rendelkezik, amelyet digitálisan 22x-es nagyításra növelhetünk. Kijelzőjén még erős szürkületben is világos, dinamikus képet láthatunk, ezáltal megnövelhetjük a nappali megfigyeléssel töltött órák számát. Az optikai érzékelő éjszakai üzemmódjánál a beépített 850nm-es, infra megvilágító segítségével nagyjából 400m-es megfigyelési távolságot eredményez. Az infravető által alkotott kép exponálását és minőségét a beépített SmartIR intelligens szoftvere felügyeli. A beépített infra megvilágító megvilágítási szöge és fényereje egyaránt állítható. A megvilágítás szöge mechanikusan kézzel, a fényereje pedig menüből változtatható.
A megfigyelt objektum távolságát a +/- 1m-es pontosságú beépített 1000m-es lézeres távolságmérővel határozhatjuk meg. A képi világ tökéletes megjelenítéséhez nagy méretű 0,49"-os nagyfelbontású 1920x1080 pixeles, kerekített OLED kijelző is hozzájárul. A két okulár közötti szemtávolság 60mm és 74mm között szabadon állítható.
A hőkamera optikai alapnagyítása 3x-os látószöge 12,5°-os 100 méteres távolságban 22m széles látómezőt ad. A Digitális éjjellátó kamera 60mm-es optikával rendelkezik, alapnagyítása 5,5x-es, látószöge tökéletesen illik a hőkamerához 7,3°-os, 100m-en 12,6m-es látómezőt figyelhetünk meg vele. A kép dinamikáját a WDR technológia segítségével optimalizálja. Szerepe a nagy fényerejű jeleneteknél van, működését tekintve ez annyit jelent, hogy azoknál a képrészleteknél ahol túl sok, ott csökkenti, akol túl kevés, ott növeli a fényerőt, ezáltal javítja a kép felismerhetőségét.
Tartozékok
Melyik Habrok 4K verziót válasszam?
Főbb jellemzők:
  • A 12,5 fokos látószögnek köszönhetően nagy terület látható
  • Észlelési távolsága 1800m
  • Digitális éjjellátó: 3840x2160 pixeles 4K felbontású 1,88"-os CMOS chip és 60mm-es F2.2 optika ;
  • Éjszakai felderítési távolság a beépített infra megvilágítóval 400m
  • DDE-Digitális részletjavítás;
  • Lézeres távolságmérő 1000m hatótávolsággal +/- 1M-es mérési pontossággal
  • A 0,49" OLED FullHD kijelző 1920x1080 pixeles felbontással éles, tiszta képet ad, és olyan érzést nyújt, mintha 1 méter távolságból egy 24 hüvelykes monitorra nézne;
  • A beépített memória 64 GB, így akár hosszú videoklipeket is tárolhat;
  • Akár 8 órás üzemidő a speciális akkumulátorral;
  • Működési hőmérséklet-tartomány: -30° és + 55° C között
  • Beépített GPS és DMC,
KEZELÉSE:
Paraméterek
Széria Hikmicro - Habrok 4K
Távolságmérő modul:information_mark IGEN
Eszköz típusa:information_mark Hökamera és infratávcső
Érzékelő felbontása 640x512 pixel
Észlelési távolság 1800-2600 m
Kialakítás Kétszemes
Kijelző típusa OLED
Optikai nagyítás 4-5 között
NETD 20 mK
WiFi Van
Fénykép és Video Felvétel Van
Beépített Memória 64GB
Cikkszám HM-TS92-35S2G/WLVE-HQ35L(4K)
Érzékelő típusa Hűtés nélküli VOX Microbolometer
Érzékelő felbontása 640x512
Pixel távolság 12 mikron
Érzékelési hullámhossz tartomány 8µm-14µm
NETD <15mk ( @25°C, F=1.0)
Képfrissítés 50Hz
Objektív 35mm , F1.0 Manuális fókusz
Látószög (HxV) 8,8°x 5,3°
Látómező 100méteren(HxV) 12.5° × 10.1° / 22.0 m × 17.6 m
Optikai alapnagyítás 3x
Digitális Zoom 2x, 4x, 8x
Teljes nagyítási tartomány 3- 22 szeres ( 3x optikai , 7,3x digitális)
Észlelési távolság (emberalak 0,5mx1,7m) 1800m
Kijelző típusa Színes kerekített OLED , 0,49 inch képátló
Kijelző felbontása 1920x1080 képpont
WiFi Van
Állókép és videófelvétel van
Adattárolás Beépített memória 64GB
USB2.0 csatlakozó van
Áramellátás Újratölthető, cserélhető akkumulátor tömb; 5 óra töltési időszükséglet
Üzemi hőmérséklet -30° től + 55° C
Tárolási hőmérséklet -40° től + 60° C
Üzemidő bekapcsolt WiFi-vel 6 óra
Üzemidő kikapcsolt WiFi-vel 8 óra
Vízállóság IP67
Méretek, mm 138.1 mm × 68.5 mm × 222.4 mm