Vásárlóink további választásai
Nocpix Quest H50R by lnfi kétszemes távmérős hőkamera
Nocpix Mate H38R hőkamera előtét
Nocpix Vista H35R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Quest H35R by lnfi kétszemes távmérős hőkamera
Nocpix Slim H35 by Infi hőkamera céltávcső
Nocpix Vista H50R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Vista H50 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Ace L35 by Infi hőkamera céltávcső
Leírás
Megérkezett a Nocpix válasza a még fel nem tett kérdéseidre is!
Lenyűgözően minőségi, nem várt módon kompakt és karakteres. A Nocpix teljes új alapokra helyezte a hőkamera előtét fogalmát. A hőkamera céltávcsövek fejlődése miatt az előtétekre az utóbbi időben kevesebb figyelem terelődött - eddig.
Most itt az alkalom újragondolni, mitől is szép a vadászat. A pixelháború ugyan egyre közelebb hozta az "univerzális és elég jó" fogalmát, de a valóság mégis az, hogy egy jó, minőségi nappali céltávcső és egy kivételesen egyszerűen csatlakoztatható, precíz, ergonómikusan használható, rövid és könnyű előtét teheti igazán teljessé a felszerelést, változtathatja igazi élménnyé az éjszaka kint töltött időt. Sok év sok marketing anyaga beszélt már egyre fejlődő termékekről, de talán ezen a ponton jelenthetjük ki, hogy a technika megérkezett. Nem sok ötletünk van a gyakorlatban sem, hogyan tovább, miként lehetne jobbat a profik kezébe adni.
Fókuszban a Nocpix Mate hőkamera előtét sorozat, annak is az egyik legnagyobb tagja, a H50R.
Magic Zoom intelligens R+ technológiával
A Magic Zoom automatikusan követi a nappali céltávcső nagyítását, és valós időben engedi látni a nappali okuláron keresztül a hőképet és a kezelőfelületet, mivel a nagyítás mértékében húzza össze a menü OSD képernyőt, hogy az ne tudjon eltűnni a peremen kívül. Mindezt egyetlen okos kiegészítővel a nappali céltávcsövön. Okos és intuitív. Ez az igazi fejlesztés. Nem is tudtuk, milyen régen vártuk ezt a funkciót!
Az R+ AI technológiával felturbózva a MATE H50R eleve 640x512-es felbontású szenzora zökkenőmentes nagyítást és gyönyörű képet biztosít – függetlenül a fényviszonyoktól vagy az időjárástól. Bátran kijelenthetjük, hogy a nappali, optikai élményt az éjszakai sem múlja alul.
Saját fejlesztésű nagy teljesítményű érzékelő
A legmodernebb 640×512-es felbontású érzékelővel, 12 μm-es pixelmérettel és NETD ≤ 15 mK értékkel felszerelve a MATE H50R a legapróbb hőjeleket is láthatóvá teszi – ideális a vad azonosítására mind sűrű növényzetben, mind nagy távolságban.
50 mm-es nagy fényerejű objektív
A nagy fényáteresztő képességű 50 mm F1.0 objektív kivételesen gazdag részleteket enged megjeleníteni, és akár 2600 méteres észlelési távolságot is lehetővé tesz – garantálva a magabiztos és pontos azonosítást és megfigyelést még a legnehezebb környezetben is.
Páratlan látómező
A 8.6×6.6°-os látómezővel (15×11.5 m @ 100 m) a MATE H50R anélkül mutatja a környezetet, hogy újra kellene pozícionálni.
Ideális terepvizsgálathoz és mozgáskövetéshez sűrű növényzetben, ahol a nagy látómező minden pillanatban teljes körű tudatosságot biztosít.
60 Hz & zár nélküli működés a folyamatos követésért
A 60 Hz-es képfrissítéssel, zár nélküli képalkotással és erős, 4 TOPS processzorral a MATE H50R sima, megszakítás nélküli képet nyújt – kiküszöbölve mindennemű késleltetést és elmosódást. A gyorsan mozgó célpontok mindig élesek maradnak, ami a legfontosabb teljesítmény- és komfort mérő használat közben.
Pontosság 16× nagyítás mellett
A 35 mm-es okulár lencse <0,5% torzítással biztosítja a kép hűségét – még 16× nappali céltávcső nagyításnál is.
Az eredmény: stabil találati pont és vizuális következetesség, amely pontos lövésekben nyilvánul meg.
Lézeres távolságmérés, intelligensebb célzás
A beépített, 1200 méteres lézeres távolságmérő gyors és megbízható adatokat nyújt. SOkszor szükség is van rá, mert valószínűtlenül közel hoz bármit. A fejlett ballisztikai kalkulátorral párosítva a szálkereszt valós időben áll be a képernyőn a cél távolságához – így a célzás gyorsabb és intuitívabb. A technika olyan hihetetlen, mint amennyire egyben kézenfekvő újítás is egyben.
1 MOA ismételhető pontosság
A MATE H50R 1 MOA szintű pontosságot és megbízható nulla tartást kínál, még többszöri felszerelés után is.
<1% optikai torzítással és gyári kalibrációval elképesztő precizitást kínál. A felelős vadászathoz 1 belövés elegendő, azonnal használatra kész, és egyszerűen áthelyezhető különböző eszközök között.
Erősebb. Könnyebb. Vadászatra tervezve.
Kétrészes magnéziumötvözet vázzal készült, a MATE H50R könnyebb és strapabíróbb, mint a hagyományos háromrészes konstrukciók.
7000 J visszarúgásig tesztelve hosszú távon is megőrzi a precíz teljesítményt – még a legkeményebb terepi használat során is.
Paraméterek
| Széria | Nocpix - Mate |
| Távolságmérő modul: | IGEN |
| Eszköz típusa: | Hőkamera előtét |
| Használati útmutató | Kattints |
| Hőszenzor | 640x512 12μm |
| Hőszenzor NETD | 15 mK |
| Kijelző | 1920x1080 AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 1 – 1 |
| Objektív | 50 mm F1.0 |
| Adapter kompatibilitás | M52x0.75 |
| Adattárolás | beépített 64 GB |
| Alap nagyítás (x) | 1 |
| Anyaghasználat | magnézium |
| Csatlakozók | USB-C |
| EAN kód | - |
| Egyéb tulajdonságok | fotó és videó rögzítés hanggal, WiFi livestream képmegosztás |
| Energiaellátás | 18650 akkumulátor |
| Észlelési távolság | 2600 m (1.7 x 0.5 m) embernagyságú objektum esetén |
| Gyártó | Nocpix |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év általános garancia a készülékre, 10 év a szenzorra, 2 év az akkumulátorra |
| Gyártói Cikkszám | MH50R |
| Gyártói regisztráció | Kattints |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok | négyféle:fekete kiemelt, fehér kiemelt, vörös kiemelt, paletta |
| Látószög (°) | 8.6° x 6.6° |
| Lövésállóság | - |
| Méretek | 120 x 92 x 76 mm |
| Szenzor | 640x512 felbontású hűtetlen mikrobolométer; pixelméret:12 μm; képfrissítés:60Hz; NETD <= 15 mK |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | hőkamera előtét, magic zoom gyűrű |
| Távolságmérési opciók | 1200 m |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Tömeg (g) | 467 |
| Üzemidő | akár 4 óra |
