Vásárlóink további választásai
Nocpix Ace H50R sínes by Infi hőkamera céltávcső távolságmérővel
Nocpix Vista S50R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Ace H50R by Infi hőkamera céltávcső távolságmérővel
Nocpix Vista H50R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Mate H50R hőkamera előtét
Nocpix Quest H50R by lnfi kétszemes távmérős hőkamera
Nocpix Ace S60R by Infi hőkamera céltávcső távolságmérővel
Leírás
Megérkezett a Nocpix válasza a még fel nem tett kérdéseidre is!
Lenyűgözően minőségi, nem várt módon kompakt és karakteres. A Nocpix teljes új alapokra helyezte a hőkamera előtét fogalmát. A hőkamera céltávcsövek fejlődése miatt az előtétekre az utóbbi időben kevesebb figyelem terelődött - eddig.
Most itt az alkalom újragondolni, mitől is szép a vadászat. A pixelháború ugyan egyre közelebb hozta az "univerzális és elég jó" fogalmát, de a valóság mégis az, hogy egy jó, minőségi nappali céltávcső és egy kivételesen egyszerűen csatlakoztatható, precíz, ergonómikusan használható, rövid és könnyű előtét teheti igazán teljessé a felszerelést, változtathatja igazi élménnyé az éjszaka kint töltött időt. Sok év sok marketing anyaga beszélt már egyre fejlődő termékekről, de talán ezen a ponton jelenthetjük ki, hogy a technika megérkezett. Nem sok ötletünk van a gyakorlatban sem, hogyan tovább, miként lehetne jobbat a profik kezébe adni.
Fókuszban a Nocpix Mate hőkamera előtét sorozat, annak is az optikai- és szenzor királya, az S60R Ultra.
Magic Zoom intelligens R+ technológiával
A Magic Zoom automatikusan követi a nappali céltávcső nagyítását, és valós időben engedi látni a nappali okuláron keresztül a hőképet és a kezelőfelületet, mivel a nagyítás mértékében húzza össze a menü OSD képernyőt, hogy az ne tudjon eltűnni a peremen kívül. Mindezt egyetlen okos kiegészítővel a nappali céltávcsövön. Okos és intuitív. Ez az igazi fejlesztés. Nem is tudtuk, milyen régen vártuk ezt a funkciót!
Az R+ AI technológiával felturbózva a MATE ULTRA eleve óriási szenzora zökkenőmentes nagyítást és kristálytiszta képet biztosít – függetlenül a fényviszonyoktól vagy az időjárástól. A nappali, optikai élményt az éjszakai talán még túl is szárnyalja.
Saját fejlesztésű nagy teljesítményű érzékelő
A legmodernebb 1280×1024-es felbontású érzékelővel, 12 μm-es pixelmérettel és NETD ≤ 15 mK értékkel felszerelve a MATE ULTRA a legapróbb (és tényleg a legapróbb) hőjeleket is láthatóvá teszi – ideális a vad azonosítására mind sűrű növényzetben, mind nagy távolságban.
60 mm-es nagy fényerejű objektív
A nagy fényáteresztő képességű 60 mm F1.0 objektív minden eddiginél gazdagabb részleteket enged megjeleníteni, és akár 3100 méteres észlelési távolságot is lehetővé tesz – garantálva a magabiztos és pontos azonosítást és megfigyelést még a legnehezebb környezetben is.
Páratlan látómező
A 14.7×11.7°-os látómezővel (25.6×20.5 m @ 100 m) a MATE ULTRA anélkül rögzíti a környezetet, hogy újra kellene pozícionálni.
Ideális terepvizsgálathoz és mozgáskövetéshez sűrű növényzetben, ahol a nagy látómező minden pillanatban teljes körű tudatosságot biztosít.
60 Hz & zár nélküli működés a folyamatos követésért
A 60 Hz-es képfrissítéssel, zár nélküli képalkotással és erős, 4 TOPS processzorral a MATE ULTRA sima, megszakítás nélküli képet nyújt – kiküszöbölve mindennemű késleltetést és elmosódást. A gyorsan mozgó célpontok mindig élesek maradnak, ami a legfontosabb teljesítmény- és komfort mérő használat közben.
Pontosság 16× nagyítás mellett
A 35 mm-es okulár lencse <0,5% torzítással biztosítja a kép hűségét – még 16× nappali céltávcső nagyításnál is.
Az eredmény: stabil találati pont és vizuális következetesség, amely pontos lövésekben nyilvánul meg.
Lézeres távolságmérés, intelligensebb célzás
A beépített, 1200 méteres lézeres távolságmérő gyors és megbízható adatokat nyújt. Szükség is van rá, mert valószínűtlenül közel hoz bármit. A fejlett ballisztikai kalkulátorral párosítva a szálkereszt valós időben áll be a képernyőn a cél távolságához – így a célzás gyorsabb és intuitívabb. A technika olyan hihetetlen, mint amennyire egyben kézenfekvő újítás is egyben.
1 MOA ismételhető pontosság
A MATE ULTRA 1 MOA szintű pontosságot és megbízható nulla tartást kínál, még többszöri felszerelés után is.
<1% optikai torzítással és gyári kalibrációval elképesztő precizitást kínál. A felelős vadászathoz mindössze egy belövést igényel, nincs szükség további beállításokra – azonnal használatra kész, és egyszerűen áthelyezhető különböző eszközök között.
Erősebb. Könnyebb. Vadászatra tervezve.
Kétrészes magnéziumötvözet vázzal készült, a MATE ULTRA könnyebb és strapabíróbb, mint a hagyományos háromrészes konstrukciók.
7000 J visszarúgásig tesztelve hosszú távon is megőrzi a precíz teljesítményt – még a legkeményebb terepi használat során is.
Paraméterek
| Széria | Nocpix - Mate |
| Távolságmérő modul: | IGEN |
| Eszköz típusa: | Hőkamera előtét |
| Használati útmutató | Kattints |
| Hőszenzor | 1280x1024 12μm |
| Hőszenzor NETD | 15 mK |
| Kijelző | 1920x1080 AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 1 – 1 |
| Objektív | 60 mm F1.0 |
| Adapter kompatibilitás | M52x0.75 |
| Adattárolás | beépített 64 GB |
| Alap nagyítás (x) | 1 |
| Anyaghasználat | magnézium |
| Csatlakozók | USB-C |
| EAN kód | - |
| Egyéb tulajdonságok | fotó és videó rögzítés hanggal, WiFi livestream képmegosztás |
| Energiaellátás | 18650 akkumulátor |
| Észlelési távolság | 3100 m (1.7 x 0.5 m) embernagyságú objektum esetén |
| Gyártó | Nocpix |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év általános garancia a készülékre, 10 év a szenzorra, 2 év az akkumulátorra |
| Gyártói Cikkszám | NPXMUS60R |
| Gyártói regisztráció | Kattints |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok | négyféle:fekete kiemelt, fehér kiemelt, vörös kiemelt, paletta |
| Látószög (°) | 25.6 x 20.5° |
| Lövésállóság | - |
| Méretek | 140 x 96 x 78 mm |
| Szenzor | 1280x1024 felbontású hűtetlen mikrobolométer; pixelméret:12 μm; képfrissítés:60Hz; NETD <= 15 mK |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | hőkamera előtét, magic zoom gyűrű |
| Távolságmérési opciók | 1200 m |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Tömeg (g) | 560 |
| Üzemidő | akár 4 óra |
