Vásárlóink további választásai
Nocpix Lumi L19 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Lumi L35 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Bolt P25R hőkamera céltávcső
Nocpix Lumi P13 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Lumi L35R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Lumi H35 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Mate Lite L38 hőkamera előtét
Leírás
Magyarországon és az EU országaiban a célzásra alkalmas éjjellátó és hőkamera termékek, de különösen a céltávcső termékek kereskedelme, birtoklása, valamint (pl. vadászati célú) használata korlátozott, esetenként tiltott. Kérjük tájékozódjon az adott országban érvényes szabályozásról és kövesse annak változásait.
Több mint 4K - NITE 4K ULTRA
Nagyobb nagyítási tartomány, élesebb, tisztább kép
A Nite 70 mm-es objektívvel és 5× alapnagyítással érkezik. Tökéletes választás közép- és hosszú távú precíziós célzáshoz. Legyen szó sűrű erdőről vagy nyílt terepről, a Nite kristálytiszta, kontúros és informatív képet nyújt.
Precíz célzás, magabiztos lövések
A Nite fejlett, beépített lézeres távolságmérőjével akár 1200 méteres pontos távolságmérés is elérhető. A precíz, optikailag vonalba állított távmérő kevesebb mint 1 méteres mérési hibát garantál, míg a ballisztikai kalkulátor több kalibert is támogat, megbízható kompenzációt nyújtva a technikailag bonyolult helyzetekben is.
4K Ultra színes digitális képalkotás
A Nite iparágvezető 4K Ultra digitális szenzort alkalmaz.
3536×3536 pixeles felbontásával akár 12 megapixeles képet ad, ami 50%-kal több pixelt tartalmaz, mint a hagyományos 4K rendszerek.
Az eredmény: élesebb részletek, gazdagabb színek és tisztább képek.
Folyamatos képalkotás, jól követhető mozgás
60 Hz-es képfrissítési rátájával a Nite sima, elmosódásmentes képet ad – még gyorsan mozgó vad követése közben is. A Nocpix saját fejlesztésű algoritmusával javítja a részleteket, és élethű képet nyújt bármilyen környezetben.
Precíz belövés, pontos találat
Hosszú távú lövészetnél a legkisebb eltérés is számít. A Nite 0,3 MOA/kattintás finomhangolású belövési rendszert kínál, amely biztosítja a legfinomabb beállíthatóságot. A vadász könnyedén elérheti a tökéletes pontosságot – így minden lövés számít.
Ultra-tiszta kijelző, kényelmes megfigyelés
A Nite 0,72"-os, 1920×1200 HD kerek kijelzővel rendelkezik, amely magával ragadó vizuális élményt biztosít. A 10 mm-es kilépő pupilla és a 48 mm-es betekintési távolság kényelmes, fáradtságmentes megfigyelést garantál még hosszabb vadászatok során is.
Fokozatmentes zoom, zökkenőmentes nagyítás - klasszikus élmény
Az 5×–40× nagyítási tartománnyal a Nite minden igényt kielégít – a pásztázástól a precíz célratartáson át. A fokozatmentes nagyítótárcsa ott van, ahol annak lennie kell: az okuláron. A tárcsa használata intuitív, magától értetődő. Kezelése sima, természetes nagyítás érzetet biztosít, kiküszöbölve a hagyományos, "kattintós" zoom éles ugrásait. Akár szarvast, akár rókát követünk, a Nite stabil, tiszta és remegésmentes célzást nyújt.
Klasszikus dizájn, megbízható teljesítmény
A Nite megőrizte a hagyományos céltávcsövek időtálló megjelenését. Kerek objektív-kialakításával és 30 mm-es tubusával bármely fegyverhez természetesen illeszkedik, professzionális megjelenést és megbízható teljesítményt biztosít.
Kimagasló teljesítmény sötétségben
A Nite teljes sötétségben is kiválóan működik. Ez a gyárilag vető nélküli változat. Kiegészítő külső 850 nm-es (látható) vagy 940 nm-es (láthatatlan) fényvetővel - annak teljesítményétől függően - akár 200-500 méteres észlelési és megfigyelési távolságot biztosít, így a vad még teljes sötétségben is nyomon követhető.
Figyelem, amennyiben Ön ezt a terméket megrendeli, úgy elfogadja a következő feltételeket, ill. megrendelésével tudomásul veszi a tájékoztatást:
Az 1996. évi LV. törvény 37/A. § (1) bekezdés 11. pontja szerint tiltott eszköznek minősülnek az elektronikus képnagyítóból vagy képátalakítóból álló, éjszakai lövésre alkalmas célzóeszközök. Ezen eszközöket csak olyan vadászterületen használhatja a vadász vadászata során, amelyen a vadászatra jogosult külön kérelmére a vadászati hatóság ezt engedélyezte, ott is kizárólag a törvényben engedélyezett vadfajokra.
Paraméterek
| Távolságmérő modul: | IGEN |
| Eszköz típusa: | Éjjellátó céltávcső |
| Középtubus átmérő (mm) | 30 |
| Használati útmutató | Hamarosan |
| Kijelző | 1920x1200 AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 5 – 40 |
| Objektív | 70 mm fókusztávolság / F2.0 |
| Vízszintes látószög (°) | 5.8 |
| Adattárolás | 64 GB beépített memória |
| Alap nagyítás (x) | 5 |
| Betekintési távolság | 48 mm |
| Céltávcső nagyítás tartomány | 5 - 40x |
| Csatlakozók | USB-C töltő és adatkapcsolat |
| Dioptria kompenzáció | -5 - +5 dpt |
| EAN kód | - |
| Energiaellátás | beépített 4000 mAh akku + cserélhető 18650 akku |
| Gyártó | Nocpix |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év általános garancia a készülékre (online regisztráció esetén 4 év), 10 év a szenzorra, 2 év az akkumulátorra |
| Gyártói Cikkszám | Nite D70R |
| Gyártói regisztráció | Kattints |
| IR fényvető | Nem tartozék |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok | - |
| Kilépő pupilla | 10 mm |
| Látószög (°) | 5.8×5.8 |
| Lövésállóság | 6000 J |
| Méretek | 365 x 90 x 68 mm |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20 - +50 / - |
| Szálkereszt | 0.3 MOA |
| Szenzor | 3536x3536 pixel, 2 µm pixelméret |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | Nite D70R, |
| Tömeg (g) | 1055 |
| Üzemidő | akár 7 óra |
| Vízállóság | IP67 |








