Vásárlóink további választásai
Nocpix Mate H38R hőkamera előtét
Nocpix Quest H35R by lnfi kétszemes távmérős hőkamera
Nocpix Slim H35 by Infi hőkamera céltávcső
Nocpix Vista H35R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Mate H50R hőkamera előtét
Nocpix Vista H50 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Ace L35 by Infi hőkamera céltávcső
Nocpix Vista H50R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Leírás
Középen elhelyezett zoomkar, könnyű kezelhetőség
Középen elhelyezett zoomkar egy ujjal állítható, akár kesztyűben is.
A készüléken lévő gombok száma hatról négyre csökkent, így a felhasználók könnyebben elérhetik a fókuszálást, a zoomolást és a távolságmérést mindössze két ujjal.
Az ergonomikus kialakítás növeli a kényelmet és a használhatóságot
A gondosan kidolgozott forma és markolat, amely a hagyományos távcső kialakítására hasonlít, kényelmes fogást biztosít.
Alkalmas hosszan tartó használatra kényelmetlenség nélkül.
Pehelysúlyú kialakítás
A mindössze 700 g tömeg, ultrakönnyű kialakítás könnyedén teszi lehetővé a tartósabb használatot is, így mozgékony maradsz a terepen.
Kényelmes és egyszerű felhasználás
Tapasztald meg a fáradtságmentes megfigyelést az 1920×1200-as 0,72 hüvelykes kerek kijelzős AMOLED kijelzővel és a kényelmes, 10 mm-es kilépő pupillaátmérővel.
A 60 Hz-es képprissítés simább képmegjelenítést biztosít, csökkenti a késleltetést, és fokozza a felhasználó megfigyelési élményét gyors mozgás közben.
Nagy érzékenységű szenzor
A Quest H50R saját fejlesztésű, 640×512@12μm, NETD≤15 szenzor páratlan képminőséget biztosít, így minden részletet lenyűgöző tisztasággal jelenít meg, függetlenül a vadászati körülményektől.
Reality+ technológia
Szabadalmaztatott Reality+ képfeldolgozó algoritmusunk hatékonyan kiküszöböli a környezeti hőmérséklet okozta zajt, javítva a kontrasztot és a részletek tisztaságát. A mesterséges intelligencia a megfelelő körülmények közt alkalmazva elképesztő segítség lehet.
Paraméterek
| Széria | Nocpix Quest |
| Távolságmérő modul: | IGEN |
| Eszköz típusa: | Hőkamera keresőtávcső |
| Használati útmutató | Kattints |
| Hőszenzor | 640x512 12μm |
| Hőszenzor NETD | 15 mK |
| Kijelző | AMOLED 1920×1200 |
| Nagyítás tartomány (x) | 4 – 32 |
| Objektív | 50mm/F1.1 |
| Vízszintes látószög (°) | 8.8° |
| Adattárolás | 64 GB beépített memória |
| Alap nagyítás (x) | 4 |
| Állvány csatlakozás | van |
| Betekintési távolság | 25 |
| Dioptria kompenzáció | ±5 |
| Energiaellátás | beépített + cserélhető 18650 akku |
| Észlelési távolság | 2600 |
| Gyártó | Nocpix |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év |
| Hőkamera felépítés | Kétszemes kereső |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kilépő pupilla | 10 mm |
| Látószög (°) | 8.8°×7.0° |
| Lézer paraméterek | Class 1; 1000 m |
| Méretek | 175.4x138x66mm |
| Mikrofon | Van |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20 - +50°C / - |
| Szenzor | 640x512 @12μm, VOx, NETD ≤15mk |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | hőkamera, |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Tömeg (g) | 700 |
| Ütésállóság | 1 m magasról történő leejtésig |
| Üzemidő | akár 6 óra |
| Vízállóság | IP67 |

