Vásárlóink további választásai
Nocpix Ace H50R by Infi hőkamera céltávcső távolságmérővel
Nocpix Ace H50R sínes by Infi hőkamera céltávcső távolságmérővel
Nocpix Mate Ultra S60R hőkamera előtét
Nocpix Vista H50R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Mate H50R hőkamera előtét
Nocpix Quest H50R by lnfi kétszemes távmérős hőkamera
Nocpix Mate H38R hőkamera előtét
Leírás
RÉSZLETEK
Vision+ rendszer
Az új Nocpix Vista modellek kijelzője egy új világ. Az 1,03 hüvelykes AMOLED kijelző ergonomikus, kör alakú, 2560×2560 pixel felbontású kijelző kézzelfogható teret jelenít meg és rendkívül élénk vizuális élményt nyújt. A 8 mm-es kilépő pupillaátmérővel és a Pure Vision móddal büszkélkedő Vista kényelmes és magával ragadó látásélményt biztosít.
Az 50-es változatok 4x alapnagyítással indulnak, amely 10x digitális nagyítással akár 40x-ig növelhető. Ezzel a tudással az 50 és 50R változat a nyílt területek és a vadkár vadászat sztárja lehet.
Kiváló érzékelő: Prémium képminőség - aligha fokozható látvány
A nagy múltú elődökben is szép életpályát megélt, saját fejlesztésű, immár NETD ≤15mk érzékenységű, 1280×1024 pixel felbontású, 12μm-es pixel méretű érzékelő garantálja a kiváló képminőséget és a stabil teljesítményt. Az állatok sziluettje, anatómiája és viselkedési sajátosságai ezzel a technológiával könnyen megkülönböztethetővé válnak.
Integrált LRF: A precizitás és a hordozhatóság találkozása
A készülékházba integrált távolságmérő (LRF 1200m) kompromisszum mentesen ötvözi az esztétikus megjelenést az optikai tengely pontossággal. Ez az átgondolt, kompakt kialakítás minimális LRF lencsefelület-használattal jár, miközben a képminőség a nagy felületű objektívnek köszönhetően hibátlan marad.
60 Hz képkockasebesség: Zökkenőmentes mozgás, dinamikus jelenetek
A szaggatás mentes videó élményhez magas képkockasebességre van szükség. Sokáig a 9 Hz, 25 Hz, majd az 50 Hz értékűek voltak a legjobb szenzorok. A 60 Hz-es érzékelővel felszerelt Vista ismét generációt ugrott. Gyönyörű kijelzőjén kiváló dinamikát kínál, lehetővé téve a mozgó állatok és a nagy sebességű jelenetek pontos megjelenítését. Ez a jelentős fejlesztés az 50 Hz-hez képest lényegesen simább és pontosabb képet nyújt.
F0.9 objektív: Nagyobb fényérzékenység, részletesebb kép
Az F0.9-es objektívet úgy tervezték, hogy 20%-kal növeli a fény beeresztést, jelentősen javítva a kép fényerejét és minőségét a hagyományos F1,0 objektívekhez képest. Ez az előrelépés biztosítja, hogy minden részlet élénk és tiszta legyen, így a Vista tökéletes társ az éjszakai megfigyelésekhez, valóban elképesztően párját ritkító részletességgel.
Hosszú üzemidő
Két cserélhető IBP-7/4400mAh akkumulátorral felszerelve, készülékünk lenyűgöző, akár 9 órás üzemidőt biztosít, és még -20 ℃-os környezetben is képes az üzemidő 90%-át nyújtani. Ezek az akkumulátorok könnyen elhelyezhetők a készülék belsejében és közvetlenül a készülékben tölthetőek, így biztosítva a hosszabb működést.
Változatos színpaletta
A Vista hétféle színpalettával van felszerelve, amelyek közül a piros és a zöld palettát úgy tervezték, hogy megakadályozza a szem kifáradását, lehetővé téve a kényelmes és hosszú időtartamú használatot. A többi színpaletta mind-mind megtalálja a maga helyét a különböző vadászati szituációkban.
Csendes működésű gombsor a zavartalan vadászat érdekében
A rendkívül csendes gombok használata azt jelenti, hogy semmilyen - a készülékből érkező - zaj nem fogja zavarni a vadászatot.
A Nocpix Vista nyugodtan tekinthető a hőkamera kereső sorozat zászlóshajójának. Nehezen értelmezhető, hová lehet ezt a technológiát még fejleszteni. Kevés olyan eszköz van a világon, mely kategóriáján belül ilyen birtoklási vágyat ébreszt.
A vázolt tulajdonságok és újítások mellett elmondható, hogy az eszköz használatával eltűnik minden hiányérzet, ami eddig akárcsak megfogalmazódhatott volna az emberben, és ez sokat mond...
Paraméterek
| Széria | Nocpix - Vista |
| Távolságmérő modul: | IGEN |
| Eszköz típusa: | Hőkamera keresőtávcső |
| Használati útmutató | Hamarosan |
| Hőszenzor | 1280x1024 12μm |
| Hőszenzor NETD | 15 mK |
| Kijelző | 2560×2560 AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 2 – 40 |
| Objektív | 50 mm gyújtótávolság F0.9 |
| Vízszintes látószög (°) | 8.8° |
| Adattárolás | 64 GB belső memória |
| Alap nagyítás (x) | 2 |
| Betekintési távolság | 25 mm |
| Csatlakozók | USB-C |
| Dioptria kompenzáció | - 5-+3 |
| Egyéb tulajdonságok | WI-FI, fénykép- és videórögzítés |
| Energiaellátás | Cserélhető 4400mAh li-ion akku (IBP-7) |
| Észlelési távolság | Észlelés (m) emberalak:2600 |
| Felépítés | Egyszemes kereső |
| Gyártó | Nocpix |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év általános garancia a készülékre, 10 év a szenzorra, 2 év az akkumulátorra |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Kilépő pupilla | 8 mm |
| Látószög (°) | 8.8°×7.0° |
| Méretek | 201 × 70 × 82 mm |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20-+50℃ / - |
| Szenzor | 1280x1024 pixel, 12 μm pixelméret, NETD <= 15 mK |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | hőkamera, 2 db IBP-7 akku, tok, csuklópánt, töltő kábel, törlőkendő |
| Távolságmérési opciók | akár 1200 m |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Tömeg (g) | 690 |
| Üzemidő | akár 4.5 óra (22°C) |
