Vásárlóink további választásai
Pulsar Talion XG35 Hőkamera Céltávcső
Gyártó: Pulsar
⛟ Rendelhető, 2-8 munkanap
-192.000 Ft
Paraméterek
| Széria | Pulsar - Axion 2 |
| Távolságmérő modul: | IGEN |
| Eszköz típusa: | Hőkamera keresőtávcső |
| Adatok | |
| Hőszenzor | 640x480 12μm |
| Kijelző | 1024x768 AMOLED |
| Látómező | 21.9 m / 100m |
| Nagyítás tartomány (x) | 2,5 – 20 |
| Objektív | 35mm f/1.0 |
| Vízszintes látószög (°) | 12.5 |
| Adat tárolás | 16 GB beépített memória |
| Alap nagyítás (x) | 2.5 |
| Digitális zoom | 2x / 4x / 8x |
| Energiaellátás | APS5 Li-Ion akku 4900 mAh |
| Észlelési távolság | Észlelés (m) szarvas:1750 |
| Távmérés | 1000 méterig (nagyobb objektum esetén) |
| Filmfelvétel | van |
| Gyártó | Pulsar |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év, 1 év az akkumulátorra |
| Helyettesítő áramforrás | 5 V külső (USB) |
| Hőkamera felépítés | Egyszemes kereső |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Látószög | 12.5х9.4° |
| Méretek | 152x50x74 mm |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -25 - +40°C |
| Szenzor | 640x480 pixeles hűtetlen mikrobolométer, 12 µm-es pixelméret |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | hőkamera, hordszíj, kordura táska, hálózati töltő, USB kábel, APS5 akkumulátor |
| Távolságmérős | igen |
| Tömeg (g) | 300 |
| Üzemidő | akár 11 óra |
| Vízállóság | IPX7 vízálló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
