RC Cartridges
RC4 - 12/70 - Dynamic Shooting Long Range - 28 g - 2,7 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 2,7 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
219 Ft
Nincs készleten
RC20 T3 20/70 28 g 3,1 mm sörétes lőszer
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 3,1 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 20-as kaliber |
245 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC20 T3 20/70 28 g 2,4 mm sörétes lőszer
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 2,4 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 20-as kaliber |
245 Ft
☎︎ Érdeklődjön
RC20 T3 20/70 28 g 3,5 mm sörétes lőszer
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 3,5 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 20-as kaliber |
245 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC - 12/70 - 32 CACCIA RC - 32 g - 2,9 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 32 g |
| Átmérő: | 2,9 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
248 Ft
☎︎ Érdeklődjön
RC - 12/70 - 32 CACCIA RC - 32 g - 3,5 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 32 g |
| Átmérő: | 3,5 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
248 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC - 12/70 - 32 CACCIA RC - 32 g - 3,1 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 32 g |
| Átmérő: | 3,1 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
248 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC32 - 12/70 - 32 g - 3,9 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 32 g |
| Átmérő: | 3,9 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
248 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC32 - 12/70 - 32 g - 2,7 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 32 g |
| Átmérő: | 2,7 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
248 Ft
☎︎ Érdeklődjön
RC32 - 12/70 - 32 g - 2,5 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 32 g |
| Átmérő: | 2,5 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
248 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC - 16/67 - RC16 CACCIA - 28 g - 2,9 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 2,9 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 16-os kaliber |
255 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC - 16/67 - RC16 CACCIA - 28 g - 3,1 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 3,1 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 16-os kaliber |
255 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás