Rottweil
Rottweil Game Edition 12/67,5 2,7mm 28g
Gyártó: Rottweil
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 2,7 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
269 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
12/70 - gyöngygolyó Rottweil Exact - 32 g - 20 mm
Gyártó: Rottweil
| Tömeg: | 32 g |
| Átmérő: | Brenekke |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
749 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
16/70 - gyöngygolyó Rottweil Exact - 29 g - 16 mm
Gyártó: Rottweil
| Tömeg: | 29 g |
| Átmérő: | Brenekke |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 16-os kaliber |
749 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás