Vásárlóink további választásai
Steyr Arms RMS egyenes húzású .308 Win. 51 cm csőhossz
Gyártó: Steyr Arms
⛟ Beérkezés alatt
-100.000 Ft
Steyr CL II .30-06 SPRG irányzék nélkül,. menetes csővéggel M15x1 fa tus
Gyártó: Steyr Arms
☎︎ Érdeklődjön
1.189.000 Ft
Blaser R8 Professional 2.0 6,5 Creedmoor dark olive tus
Gyártó: Blaser
⛟ Beérkezés alatt
1.514.900 Ft
Blaser R8 Professional 2.0 .30-06 Spr. fekete-barna tus
Gyártó: Blaser
Raktáron - 1 napos szállítás
1.514.900 Ft
Blaser R8 Professional 2.0 .308 Win. fekete-barna tus
Gyártó: Blaser
Raktáron - 1 napos szállítás
1.514.900 Ft
Paraméterek
| Csőhossz: | 56cm |
| Kaliber: | .30-06 SPRG |
| Tus | Fa |
| Tárkapacitás | 4 |
| Tár | kivehető tár |
| Hossz | 111,5 cm |
| Csõhossz | 560 cm |
| Súly | 3,3 Kg |
| Tus | extra európiai dió |
| Tus anyaga | fa |
| Irányzék | nincs |
| Gyorsító | van |
| Menet a csővégén | igen |
| Menetméret | M15x1 |
| Védőkupakkal | igen |
| Figyelem | A konfigurációk, felszereltségek, kiegészítők leírása tájékoztató jellegű, vásárlás előtt ezek pontosítása, ellenőrzése szükséges! |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.