Vásárlóink további választásai
Steyr CL II .30-06 SPRG irányzék nélkül,. menetes csővéggel M15x1 fa tus
Gyártó: Steyr Arms
☎︎ Érdeklődjön
1.189.000 Ft
Steyr Arms RMS egyenes húzású .308 Win. 51 cm csőhossz
Gyártó: Steyr Arms
⛟ Beérkezés alatt
-100.000 Ft
Steyr Arms MS Wild - zöld 308 win.
Gyártó: Steyr Arms
⛟ Rendelhető, 2-8 munkanap
-127.600 Ft
Steyr Arms MS Wild - barna .30-06 Sprg.
Gyártó: Steyr Arms
⛟ Előrendelhető
-127.600 Ft
Steyr Arms MS Wild - zöld .30-06 Sprg.
Gyártó: Steyr Arms
Raktáron - 1 napos szállítás
-127.600 Ft
Steyr CL II SX Stainless 243win. ir. nélkül, M15x1 menetes csővéggel
Gyártó: Steyr Arms
Raktáron - 1 napos szállítás
-240.000 Ft
Paraméterek
| Csőhossz: | 56cm |
| Kaliber: | 6,5 Creedmoor |
| Tus | Fa |
| Tárkapacitás | 4 |
| Tár | kivehető tár |
| Hossz | 111,5 cm |
| Csõhossz | 560 cm |
| Súly | 3,3 Kg |
| Tus | extra európiai dió |
| Tus anyaga | fa |
| Irányzék | nincs |
| Gyorsító | van |
| Menet a csővégén | igen |
| Menetméret | 1/2-28 UNEF |
| Védőkupakkal | igen |
| Figyelem | A konfigurációk, felszereltségek, kiegészítők leírása tájékoztató jellegű, vásárlás előtt ezek pontosítása, ellenőrzése szükséges! |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.