Vásárlóink további választásai
Steyr CL II .30-06 SPRG irányzék nélkül,. menetes csővéggel M15x1 fa tus
Gyártó: Steyr Arms
☎︎ Érdeklődjön
1.189.000 Ft
Steyr Arms MS Wild - zöld .30-06 Sprg.
Gyártó: Steyr Arms
Raktáron - 1 napos szállítás
-127.600 Ft
Steyr Arms MS Wild - zöld 308 win.
Gyártó: Steyr Arms
⛟ Rendelhető, 2-8 munkanap
-127.600 Ft
Steyr Arms MS Wild - barna .30-06 Sprg.
Gyártó: Steyr Arms
⛟ Előrendelhető
-127.600 Ft
Steyr CL II SX Stainless 243win. ir. nélkül, M15x1 menetes csővéggel
Gyártó: Steyr Arms
Raktáron - 1 napos szállítás
-240.000 Ft
Leírás
A legfontosabb tulajdonságok
1. Egyeneshúzású zár (straight-pull rendszer)
- A legnagyobb újítás: nem forgó-tolózár, hanem egyenes húzású ismétlés
- Gyors újratöltés, célon maradás lövés után
- A zárfej 3 reteszelőszemölccsel zár, stabil és biztonságos
2. Monoblokk cső–tok kialakítás
- A cső és a tok egy darabból készül (monobloc)
- Nagy merevség → jobb pontosság és stabil találati pont gyors ismétlésnél
Ez a Steyr egyik védjegye lett az utóbbi években.
3. Ergonomikus, teljesen szimmetrikus műanyag tusa
- Ambidextrous (jobb/balkezes) kivitel
- Állítható:
- pofadék
- húzóhossz (LOP)
- Időjárásálló outdoor kialakítás
4. Modern felszerelhetőség
- Picatinny sín a tokon és az előagyon
- Könnyű optika + kiegészítők (pl. hőkamera, bipod)
- Menetes csővég → hangtompító kompatibilis
Paraméterek
| Csőhossz: | 51cm |
| Kaliber: | 308 Win. |
| Tus | Szintetikus |
| További specifikációk | |
| Kaliber | 308Win. |
| Cső | 508mm, hidegen kovácsolt (Ø17,5 mm) |
| Teljes hossz | 1025 mm |
| Menet | M15x1 |
| Tus | műanyag, állítható hosszúság, szimmetrikus |
| Pofadék | gombnyomásra állítható (19 mm) |
| Tolózár | Ergonómikus tolózár fogantyú |
| Elsütés | Direkt sütés (kb.700g) |
| Állítható elsütőbillentyű | Igen, vízszintesen állítható elsütőbillentyű (8 mm) |
| Tárkapacitás | 3+1 |
| Biztosító | 2 állású biztosító |
| Tartozék | Picatinny sín, QD rögzítés |
| Súly | 3,25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.