Vásárlóink további választásai
Steyr CL II SX 308 Win irányzék nélkül,. menetes csővéggel M15x1
Gyártó: Steyr Arms
☎︎ Érdeklődjön
839.900 Ft
Steyr CL II SX 243 Win irányzék nélkül,. menetes csővéggel M15x1
Gyártó: Steyr Arms
☎︎ Érdeklődjön
839.900 Ft
Steyr CL II SX 270 Win irányzék nélkül,. menetes csővéggel M15x1
Gyártó: Steyr Arms
☎︎ Érdeklődjön
839.900 Ft
Steyr CL II SX .30-06 SPRG irányzék nélkül,. menetes csővéggel M15x1
Gyártó: Steyr Arms
Raktáron - 1 napos szállítás
839.900 Ft
Steyr CL II SX 8x57 irányzék nélkül,. menetes csővéggel M15x1
Gyártó: Steyr Arms
☎︎ Érdeklődjön
839.900 Ft
Paraméterek
| Csőhossz: | 56cm |
| Kaliber: | .243 Win. |
| Tus | Szintetikus |
| Tárkapacitás | 4 |
| Hossz | 106,3 cm |
| Csőhossz | 56 cm |
| Súly | 3,3 kg |
| Tus | Szintetikus |
| Irányzék | Nincs |
| Kivehető tár | Igen |
| Gyorsító | Van |
| Menet | Van |
| Menetméret | M15x1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.