Vásárlóink további választásai
Nocpix Lumi H35R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Hikmicro Stellar SH35L 3.0 hőkamera céltávcső beépített távolságmérővel
Nocpix Quest L35R by lnfi kétszemes távmérős hőkamera
Nocpix Bolt L35R hőkamera céltávcső
Leírás
ThermTec Hunt 335 hőkamera előtét
Megérkezett a Thermtec hőkamera előtéte!
Elképesztő képminőség
A rendkívül érzékeny, NETD≤20mK hőszenzor kivételes tisztaságot és képminőséget biztosít. Minden részletet életre kelt, lehetővé téve a hősugárzásbeli finom eltérések felismerését, és még a legsötétebb körülmények között is felfedve a rejtett vadat vagy egyéb hőforrásokat.
Könnyű és kompakt
Az előtét mindössze 400 gramm és rendkívül kompakt. Minimális hatással van a tömegközéppontra, bármilyen nappali optikára is szereljük. A masszív magnéziumötvözetből készült háznak köszönhetően, amely egyszerre könnyű és erős, a Hunt tökéletes társ bármilyen vadászaton vagy megfigyelésen.
Öntanuló képkorrekció
A Hunt sorozat AI technológiával (mesterséges intelligencia) ellátott, ami önképző és adaptáló képességekkel ruházza fel a készüléket. A különböző jelenetekben minden egyes képkorrekcióból való folyamatos tanulás optimalizálhatja a képkorrekciós algoritmust, meghosszabbíthatja a kép stabilitását változatos jelenetekben.
Ultra-hosszú képstabilizálás
Egyedi hőkép-feldolgozó algoritmusának van egy rendkívüli előnye: a Hunt megszabadítja a vadászt a gyakori képkorrekciótól a célzás során: a kép stabilitását minden egyes korrekció után legalább 1 órán át megszakítás nélkül megőrzi. Ez lehetővé teszi a vadász számára a nyugodtabb vadászat élményét.
Precíz fókuszálás
Az eszköz tetején található innovatív fókuszgomb kialakítás és a precíz fókuszálási mechanizmus elérhetővé teszi a tiszta és éles képet bármilyen távolságból. A felhasználónak minimális mozdulatokra van szüksége ahhoz, hogy a fókusz finom beállítását elvégezhesse, miközben maximálisan koncentrálhat a vadászkalandra.
Adaptálható felhasználói interfész
Az adaptálható (a kijelzőn mozgatható) felhasználói felület vadonatúj kialakítása lehetővé teszi az összes opció és paraméter szabad beállítását és működtetését mindig jól láthatóan. A felhasználói felület láthatóságát a Hunt telepítése és bármilyen típusú nappali optikába történő integrálása sem érinti, kompromisszumok nélkül a legjobb felhasználói élményt nyújtva.
Távirányító
Az ergonomikus kialakítású Smart Ring Bluetooth távirányító kényelmesebb és közvetlenebb hozzáférést biztosít az összes alapvető funkcióhoz. A műveletek teljes köre az ujjaid hegyén lesz, ami nyilvánvalóan lerövidíti a távolságot a Hunt és a felhasználó között.
A töltődobozzal párosítva a Smart Ringet egy rendkívül alacsony energiafogyasztású megoldás támogatja, amely akár 10 órás folyamatos használatot tesz lehetővé 1,5 órás egyszeri gyors töltéssel.
Paraméterek
| Távolságmérő modul: | NEM |
| Eszköz típusa: | Hőkamera előtét |
| Hőszenzor | 384x288 12µm |
| Hőszenzor NETD | 20 mK |
| Kijelző | 1024 x 768 pixel, 0.39 inch AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 1 – 8 |
| Objektív | 35 mm |
| Vízszintes látószög (°) | 7.5 |
| Adattárolás | 64 GB belső memória |
| Alap nagyítás (x) | 1 |
| Anyaghasználat | Magnézium ötvözet |
| Állvány csatlakozás | igen |
| Bluetooth | igen |
| Csatlakozók | USB-C töltő |
| Digitális zoom | 1x |
| Egyéb tulajdonságok | AI (Mesterséges Inteligencia) támogatott távbecslőkép/video felvétel |
| Energiaellátás | beépített 2x18650 akku |
| Észlelési távolság | akár 1800 m |
| Gyártó | ThermTec |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év gyártói garancia a készülékre, 1 év az akkumulátorra |
| Hőkamera felépítés | Egyszemes kereső |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Látószög (°) | 7.5°x5.7° |
| Lövésállóság | 6000 J |
| Távolságmérő | Mesterséges intelligencia |
| Méretek | 125 x 65 x 77 mm |
| Mikrofon | igen |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20°- +50°C / - |
| Spektrális méréstartomány | 8 - 14 µm |
| Szenzor | 384 x 288 pixel 12 µm pixel méret NETD ≤20mk |
| Szín | fekete |
| Tömeg (g) | 400 |
| Üzemidő | akár 7 óra |
| Vízállóság | IP67 |
| Wi-Fi | igen |
