Vásárlóink további választásai
Pulsar Talion XG35 Hőkamera Céltávcső
Nocpix Vista H35R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Slim H35 by Infi hőkamera céltávcső
Nocpix Quest H35R by lnfi kétszemes távmérős hőkamera
Hikmicro Falcon FQ50 kézi hőkamera kereső
Leírás
ThermTec Wild 650 LRF hőkamera kereső
Megérkezett a Thermtec hőkamera keresők új szériája, a Wild, mely az egyik legkényelmesebben és legintuitívabban használható eszköz. Az átgondolt tervezés révén a készülékház valóban egy kézzel kezelhető továbbfejlesztett Joystick-ot és nagyító tárcsát kapott, amivel minden eddiginél különlegesebb egyéniség jött létre.
Képben erős
A legmagasabb elvárások alapján készült, rendkívül érzékeny hőszenzor NETD≤18mK-val rendelkezik. Ez ma a legjobbak ismertetője, ami a több sugárzást beengedő nagyobb rekesznyílású optikával kombinálva lenyűgöző hőképminőséget és a részletek tökéletes felismerését biztosítja még a legzordabb időjárási körülmények között is. A 640-es változat képe igazi varázserővel bír.
Minden egy kézben
A fókuszállító ujjtárcsa és a joystick vezérlés ergonomikus kialakítása a nyerő képlet a tökéletes egykezes kezeléshez. Kényelmes felhasználói élményt kínál mind a bal-, mind a jobbkezeseknek, és valóban minimális erőfeszítéssel érhetőek el az éles és pontos képek bármilyen tartományban.
LRF távmérő felturbózva
A kompakt lézeres távolságmérő a mesterséges intelligencia támogatásával igazán kiemelt LRF technológiát valósít meg. A kiemelkedően pontos távolságmérő egyszerre több célpont távolságát képes mérni a legkülönfélébb jelenetekben, mindemellett lehetővé teszi a különböző célpontok fajtájának meghatározását.
Öntanuló képkorrekció
A Wild sorozatban található mesterséges intelligencia technológia öntanuló és alkalmazkodó képességekkel ruházza fel a készüléket. A különböző jelenetekben végzett képjavítások folyamatos és mélyreható tanulása tovább optimalizálhatja a képjavító algoritmust, és meghosszabbíthatja a stabil kép érzetét a különböző jelenetekben, ami rendkívül megnyugtató megfigyelést eredményez.
Megerősített, tartós készülékház
A Wild sorozat magnéziumötvözetből készült, amely egyben biztosít nagy szerkezeti szilárdságot és kis tömeget. A kombinált gumírozott bevonat megakadályozza a készülék karcolódását és javítja a stabilitást, hogy a megjelenés eleganciája mellett az megfeleljen a tartós használatnak is.
Nagyteljesítményű digitális Zoom
Az 1-4X folyamatos HD zoom kiváló élességet és a részletek elérhető legmagasabb felbontását biztosítja a minimálistól a maximális nagyításig a képminőség lehető legkisebb romlása mellett.
Cserélhető akkumulátor
A nagy kapacitású akkumulátor akár 10 órányi folyamatos működést tesz lehetővé egyetlen töltéssel. Feltölthető az eszközben, vagy másodpercek alatt eltávolítható és kicserélhető egy újjal, amivel a készülék újra kompromisszumok nélkül használható, így a felhasználók megszakítás nélkül a vadászatra összpontosíthatnak.
Az új Wild minden szükségeset tartalmaz és minden sallangtól mentes. Évek fejlesztése érett be az eszközben, ami minden porcikájában a felhasználó elégedettségéért száll síkra a piacon.
Paraméterek
| Távolságmérő modul: | IGEN |
| Eszköz típusa: | Hőkamera keresőtávcső |
| Hőszenzor | 640x512 12μm |
| Hőszenzor NETD | 18 mK |
| Kijelző | 1024 x 768 pixel, 0.39 coll színes AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 2,8 – 11,2 |
| Objektív | 50 mm |
| Vízszintes látószög (°) | 8.8° |
| Adattárolás | 64 GB belső memória |
| Alap nagyítás (x) | 2.8 |
| Betekintési távolság | 40 mm |
| Csatlakozók | USB-C töltő |
| Digitális zoom | 1 - 4x folyamatos |
| Dioptria kompenzáció | -5 - +5 |
| Egyéb tulajdonságok | AI (Mesterséges Inteligencia) támogatott LRF, Kép a képben funkció; Hőforrás követés ; AI távolságmérés; GPS |
| Energiaellátás | cserélhető és tölthető 18650 Li-ion akkumulátor |
| Észlelési távolság | Észlelés:2600 m |
| Gyártó | ThermTec |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év gyártói garancia a készülékre, 1 év az akkumulátorra |
| Hőkamera felépítés | Egyszemes kereső |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Kilépő pupilla | 6 mm |
| Látószög (°) | 8.8° x 7.0° |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Méretek | 190.2 x 76.3 x 84.6 |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20C°- +50 C° / - |
| Spektrális méréstartomány | 8 - 14 µm |
| Szenzor | 640x512 pixel 12 µm pixel méret NETD 18 mK |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | hőkamera; USB-kábel; töltő; pánt; törlőkendő; tok |
| Távolságmérési opciók | akár 1000 m-ig, pontosság:±1m |
| Tömeg (g) | 540 |
| Ütésállóság | 1 m magasról történő leejtésig |
| Üzemidő | akár 8 óra |
| Vízállóság | IP67 |

