Vásárlóink további választásai
Boly Guard Bat BG310-M 4G email küldő és felhős vadkamera szett
Gyártó: Boly Guard
Nincs készleten
64.900 Ft
Paraméterek
| Infra vaku | Láthatatlan |
| Képküldő funkció | nincs |
| Kijelző | 2” színes LCD |
| Reakció idő | 0.2 |
| Adattárolás | max. 32 GB SD kompatibilis (nem tartozék) |
| Anyaghasználat | műanyag |
| EAN kód | 6955962000169 |
| Email-ben küld képeket | Nem |
| Energiaellátás | opcionális 8 x AA elem, AA akku |
| Felhőbe tölt képeket | Nem |
| Gyártó | UOVision |
| Gyártó által vállalt garancia | 1 év |
| Gyártói Cikkszám | UOVSEL30NWS |
| Hangrögzítés | van |
| Infra hatótávolsága | 15 m |
| Képek közötti késleltetési idő | 0mp – 60p |
| Látószög (°) | 58° |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20 - +60°C / -30 - +70°C |
| Szín | terepszínű |
| Támogatott fénykép felbontások | 30MP maximum felbontás (30MP/24MP//20MP16MP/8MP/5MP) |
| Támogatott videó felbontások | K VIDEO, (4K/2.7K/1080P/ 720P/WVGA/QVGA) |
| Tartozékok | vadkamera, rögzítő heveder |
| Kiegészítő információk | dátum, idő, hőmérséklet, holdfázis |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.