Vásárlóink további választásai
Nocpix Lumi L35R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Nocpix Lumi H35 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Bolt P25R hőkamera céltávcső
Nocpix Lumi L35 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Bolt L35R hőkamera céltávcső
Nocpix Quest L35R by lnfi kétszemes távmérős hőkamera
Nocpix Lumi L19 by Infi hőkamera kereső
Leírás
Magyarországon és az EU országaiban a célzásra alkalmas éjjellátó és hőkamera termékek, de különösen a céltávcső termékek kereskedelme, birtoklása, valamint (pl. vadászati célú) használata korlátozott, esetenként tiltott. Kérjük tájékozódjon az adott országban érvényes szabályozásról és kövesse annak változásait.
Megérkezett a Nocpix válasza a mindennapi éjszakai vadászathoz
Lenyűgözően minőségi, nem várt módon kompakt és karakteres. A Nocpix a megújult Mate széria megalkotásával teljesen új alapokra helyezte a hőkamera előtét fogalmát. A széria belépő tagja az a Mate Lite, ami a mindennapok feladatai közt egy igazi, terhelhető és megbízhatóan informáló igásló.
Most itt az alkalom újragondolni, mitől is szép a vadászat. A pixelháború ugyan egyre közelebb hozta az "univerzális és elég jó" fogalmát a hőkamera céltávcsövek közt, de a valóság mégis az, hogy egy jó, minőségi nappali céltávcső és egy kivételesen egyszerűen csatlakoztatható, precíz, ergonómikusan használható, rövid és könnyű előtét teheti igazán teljessé és modulárissá a felszerelést, változtathatja élménnyé az éjszaka kint töltött időt.
Fókuszban a Nocpix Mate hőkamera előtét sorozat, annak is a belépő-, de sokoldalú változata, a Mate Lite.
Megbízható érzékelő mindennapi vadászathoz
384×288-as felbontású érzékelővel, 12 μm pixelmérettel és NETD ≤ 15 mK értékkel a MATE LITE 38 mm-es fókusztávolságával jól paraméterezett, átgondolt optikai tervezésű előtét, mely 1 - 8x nappali céltávcső nagyításig megbízható hőképet biztosít a legtöbb vadászati helyzetben.
Elég részletet ad a vad észleléséhez és azonosításához – elérhető és praktikus megoldás a vadászok számára.
38 mm-es objektív kiegyensúlyozott hatótávval
A 38 mm F1.0 lencse akár 1950 méteres észlelési távolságot is biztosít, így a MATE LITE alkalmas rövid- és közepes távolságú vadászatokra.
Bár kisebb teljesítményű, mint a csúcsmodellek, terepen mégis stabil célazonosítást nyújt.
Gyakorlatias látómező
A 6.9×5.2°-os látómezővel (12.3×9.2 m @ 100 m) a MATE LITE egyszerű és áttekinthető megfigyelést tesz lehetővé.
Praktikus megoldás azoknak a vadászoknak, akiknek nincs szükségük extrákra, csak az informatív, jól ismert képet szeretnék látni a vad követése során.
Folyamatos 60 Hz-es kép
A 60 Hz-es képfrissítés, a zár nélküli képalkotás és a 4 TOPS processzor stabil megjelenítést nyújt, minimális elmosódással.
A gyorsan mozgó célpontok is jól követhetők, amikor minden másodperc számít.
Pontosság nagyobb nagyítás mellett is
A 35 mm-es szemlencse <0,5% torzítással tiszta képet ad nagyobb nagyításnál is. Ez következetes találati pontot és pontos lövéseket biztosít.
Ballisztikai kalkulátor támogatás
A MATE LITE nem rendelkezik beépített lézeres távolságmérővel, de kompatibilis a Nocpix ballisztikai kalkulátorával.
Ez megbízható célzási segítséget ad, és nagyobb magabiztosságot nyújt a lövésekhez.
Pontosság és ismételhetőség
A MATE LITE 1 MOA szintű pontosságot és stabil nulla tartást kínál.
Gyári kalibrációja és <1% optikai torzítása révén azonnal használatra kész, mindössze egy felelős belövést igényel a vadász részéről.
Könnyű és strapabíró kivitel
Mindössze 399 g-os tömegével a MATE LITE a sorozat legkönnyebb modellje.
Kétrészes magnéziumháza 7000 J visszarúgásig tesztelve biztosítja, hogy a készülék hosszú távon is megbízható társ legyen a mindennapi vadászatok során.
Paraméterek
| Széria | Nocpix - Mate |
| Távolságmérő modul: | NEM |
| Eszköz típusa: | Hőkamera előtét |
| Hőszenzor | 384x288 12µm |
| Hőszenzor NETD | 15 mK |
| Kijelző | 1920x1080 AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 1 – 1 |
| Objektív | 38 mm F1.0 |
| Adapter kompatibilitás | M52x0.75 |
| Adattárolás | beépített 64 GB |
| Alap nagyítás (x) | 1 |
| Anyaghasználat | magnézium |
| Csatlakozók | USB-C |
| EAN kód | - |
| Egyéb tulajdonságok | fotó és videó rögzítés hanggal, WiFi livestream képmegosztás |
| Energiaellátás | 18650 akkumulátor |
| Észlelési távolság | 1950 m (1.7 x 0.5 m) embernagyságú objektum esetén |
| Gyártó | Nocpix |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év általános garancia a készülékre, 10 év a szenzorra, 2 év az akkumulátorra |
| Gyártói Cikkszám | NPXLL38 |
| Gyártói regisztráció | Kattints |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok | négyféle:fekete kiemelt, fehér kiemelt, vörös kiemelt, paletta |
| Látószög (°) | 6.9x5.2° |
| Lövésállóság | - |
| Méretek | 115 x 72 x 76 mm |
| Szenzor | 384x288 felbontású hűtetlen mikrobolométer; pixelméret:12 μm; képfrissítés:60Hz; NETD <= 15 mK |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | hőkamera előtét |
| Tömeg (g) | 399 |
| Üzemidő | akár 6 óra |
