Vásárlóink további választásai
Nocpix Mate Lite L38 hőkamera előtét
HIKMICRO Habrok 4K 2.0 modell: HE25L 5.5-22X60
Pulsar Axion 2 XQ35 hőkamera kersőtávcső
Nocpix Lumi H35 by Infi hőkamera kereső
Nocpix Lumi L35R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Leírás
RÉSZLETEK
Magyarországon és az EU országaiban a célzásra alkalmas éjjellátó és hőkamera termékek, de különösen a céltávcső termékek kereskedelme, birtoklása, valamint (pl. vadászati célú) használata korlátozott, esetenként tiltott. Kérjük tájékozódjon az adott országban érvényes szabályozásról és kövesse annak változásait.
Ibex 335L – Professzionális hőkamera céltávcső beépített lézeres távolságmérővel
Az Ibex 335L a <18 mK NETD értékű hőkamera-szenzornak és az 50 Hz-es képfrissítésnek köszönhetően rendkívül jó tónusú, részletgazdag képet ad. A Thermal Super Resolution technológia tovább javítja a digitális nagyítást, így távolabbról is tisztábban azonosíthatók a részletek.
A beépített lézeres távolságmérő gyors és pontos mérési lehetőséget biztosít, míg a központi toronyfókusz rendszerrel a kép élességének finomhangolása terepen is gyors és kényelmes.
A készülékház tartós alumíniumötvözetből készült, a tapintható, jól elkülönülő kezelőszervek pedig biztos érintést és magabiztos kezelhetőséget adnak még hidegben vagy kesztyűben is.
Az Ibex 335L kiváló ár-érték arányú választás, amely egyesíti a kimagasló képminőséget, a megbízható felépítést és a könnyű kezelhetőséget — mindezt kompakt, vadászatra optimalizált formában. 3,7-szeres alapnagyítása révén rövid szóróktól a közepes távolságokig szinte mindenhol megállja a helyét.
18mK szuper tiszta jelenetek
NETD <18 mK értékkel, 50 Hz-es képfrissítéssel és 1600 × 1200 felbontású, 0,5"-os AMOLED kijelzővel az Ibex képes a finom hőmérséklet-különbségek érzékelésére és megjelenítésére egyaránt, következetesen sima és részletgazdag képet biztosítva.
Két nézet, egy látvány
Azonnal válthatsz a teljes képkockás, négyzetes és a kör alakú optikai nézetek között. A 0,5"-os OLED kijelző tűéles képet ad 1600 × 1200 felbontással. Két megjelenítési mód, mindkettő kivételes részletességgel.
Integrált LRF
A lézeres távmérőt integráló, mindent egybe foglaló, letisztult kialakítás fokozza a vizuális megjelenés eleganciáját és a szerkezeti szilárdságot, miközben az optikának kiváló hőérzékelést, a távmérőnek biztos jelvételt biztosít, akár 1000 m-es hatótávot kínálva.
Szuper részletes képalkotás
Az alapnagyítás és a folyamatos digitális zoom akár 14,8x-ig, hőalapú szuperfelbontással kiegészítve, ultra-részletes képeket eredményez minőségromlás nélkül.
Fókusztárcsa a tornyon
Az egyedülálló központi fókusztárcsa a tornyon könnyebbé és kényelmesebbé teszi a fókuszálást a hagyományos frontlencsés, távoli kialakításokhoz képest. Könnyed, természetesebb kezelést tesz lehetővé, így a kép stabilabb, a használati élmény kimagasló lesz.
Kézenfekvő működés
A karcálló alumíniumötvözet konstrukció, a jól kitapintható gombok és az eltávolítható lencsevédő növelik a hozzáférhetőséget, az egyszerűséget és a kényelmet.
Akár 6 órás üzemidő
Két cserélhető és újratölthető 18650 akkumulátor egyenként 6 órányi folyamatos használatot biztosít, vízszintes elhelyezéssel, amely tiszta átláthatóságot, elegáns és letisztult megjelenést garantál.
Mindig pontos lövés
A ballisztikai kalkulátor optimalizálja a távoli pontokra történő célzás folyamatát automatikus szögkompenzációs elemzéssel és egyedi becsapódási segédszálkeresztekkel. Biztosítja, hogy a lövések precízen és megbízhatóan érjék el a kívánt pontot.
Mindig tiszta és stabil kép
A ThermTec AI (mesterséges intelligencia) kalibráció csökkenti a frissítések gyakoriságát, minimalizálja a kép pillanatnyi fagyását, és stabil, tűéles képet biztosít változó környezeti feltételek mellett is.
A ThermTec Ibex lehet az arany középút az ésszerű hőkamera céltávcsövek világában. Már elég szép a képe a 150 méter feletti használathoz, azonban az integrált távmérő és kiegészítő extrák mellett is elérhető árú alternatívaként jelenik meg a piacon.
Figyelem, amennyiben Ön ezt a terméket megrendeli, úgy elfogadja a következő feltételeket, ill. megrendelésével tudomásul veszi a tájékoztatást:
Az 1996. évi LV. törvény 37/A. § (1) bekezdés 11. pontja szerint tiltott eszköznek minősülnek az elektronikus képnagyítóból vagy képátalakítóból álló, éjszakai lövésre alkalmas célzóeszközök. Ezen eszközöket csak olyan vadászterületen használhatja a vadász vadászata során, amelyen a vadászatra jogosult külön kérelmére a vadászati hatóság ezt engedélyezte, ott is kizárólag a törvényben engedélyezett vadfajokra.
Paraméterek
| Széria | ThermTec Ibex |
| Távolságmérő modul: | IGEN |
| Eszköz típusa: | Hőkamera céltávcső |
| Középtubus átmérő (mm) | 30 |
| Használati útmutató | Kattints |
| Hőszenzor | 384x288 12µm |
| Hőszenzor NETD | 18 mK |
| Kijelző | 1600x1200 pixel, 0.5 inch AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 3,7 – 14,8 |
| Objektív | 35mm |
| Vízszintes látószög (°) | 7.5 |
| Adattárolás | 64 GB belső memória |
| Alap nagyítás (x) | 3.7x |
| Anyaghasználat | alumínum ötvözet |
| Betekintési távolság | 50 |
| Csatlakozók | USB-C |
| Digitális zoom | 1x -4x fokozatmentesen állítható |
| Dioptria kompenzáció | -5 - +5 |
| Egyéb tulajdonságok | Lövésre aktiválódó felvétel; Manuális és automata belövés; kép a képben funkció; Wi-fi; kép és video funkció; ballisztikai kalkulátor |
| Energiaellátás | cserélhető 18650 akku |
| Észlelési távolság | akár 1800 m |
| Gyártó | ThermTec |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év gyártói garancia a készülékre, 1 év az akkumulátorra |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok | 6 féle |
| Kilépő pupilla | 6 mm |
| Látószög (°) | 7.5°x 5.7° |
| Lövésállóság | 6000J |
| Méretek | 344x86x70 mm |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20°- +50°C / - |
| Spektrális méréstartomány | 8 - 14 µm |
| Szálkereszt | 7 féle |
| Szenzor | 384 x 288 pixel 12 µm pixel méret NETD ≤18mk |
| Szín | fekete |
| Tartozékok | hőkamera céltávcső; 2 db 18650-as akkumulátor; USB kábel; töltő; törlőkendő |
| Távolságmérési opciók | 1000 m |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Tömeg (g) | 770 |
| Üzemidő | akár 6 óra |
| Vízállóság | IP67 |
| Wi-Fi | igen |
