RC Cartridges
RC - 16/67 - RC16 CACCIA - 28 g - 3,5 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 3,5 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 16-os kaliber |
255 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC - 16/67 - 16 - 28 g - 2,5 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 2,5 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 16-os kaliber |
255 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC16 - 16/67 2,7 mm 28g
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 28 g |
| Átmérő: | 2,7 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 16-os kaliber |
255 Ft
☎︎ Érdeklődjön
RC - 12/70 - 2 CACCIA RC - 34 g - 3,1 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 34 g |
| Átmérő: | 3,1 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
260 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RCT3 - 12/70 - Atomic Steel - 34 g - 3,3 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 34 g |
| Átmérő: | 3,3 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
279 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC3 - 12/70 - Dispersante - 33 g - 2,5 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 33 g |
| Átmérő: | 2,5 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
285 Ft
☎︎ Érdeklődjön
RC4 - 12/70 - Caccia - 35 g - 3,9 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 35 g |
| Átmérő: | 3,9 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
315 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás
RC - 12/70 - CAMOUFLAGE - 42 g - 3,9 mm
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 42 g |
| Átmérő: | 3,9 mm |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
435 Ft
Nincs készleten
RC4 - 12/67 - Palla Evolution - 32 g gyöngygolyó
Gyártó: RC Cartridges
| Tömeg: | 32 g |
| Átmérő: | Brenekke |
| Típus: | Vadász sörétes lőszer |
| Sörétes lőszer kaliber | 12-es kaliber |
618 Ft
Raktáron - 1 napos szállítás