Vásárlóink további választásai
Pulsar Merger LRF XQ35 Hőkamera Keresőtávcső
Hikmicro Falcon FQ50L 2.0 hőkamera keresőtávcső beépített távolságmérővel
Nocpix Mate H50R hőkamera előtét
Hikmicro Habrok 4K HQ35L-5.5-22X60 (új 2025-ös modell)
Nocpix Vista H50R by Infi hőkamera kereső távolságmérővel
Hikmicro Stellar SH50L 3.0 hőkamera céltávcső - beépített távolságmérővel
Leírás
ThermTec Hunt 650 hőkamera előtét
Megérkezett a Thermtec hőkamera előtéte!
Elképesztő képminőség
A rendkívül érzékeny, NETD≤20mK hőszenzor kivételes tisztaságot és képminőséget biztosít. Minden részletet életre kelt, lehetővé téve a hősugárzásbeli finom eltérések felismerését, és még a legsötétebb körülmények között is felfedve a rejtett vadat vagy egyéb hőforrásokat.
Könnyű és kompakt
Az előtét mindössze 400 gramm és rendkívül kompakt. Minimális hatással van a tömegközéppontra, bármilyen nappali optikára is szereljük. A masszív magnéziumötvözetből készült háznak köszönhetően, amely egyszerre könnyű és erős, a Hunt tökéletes társ bármilyen vadászaton vagy megfigyelésen.
Öntanuló képkorrekció
A Hunt sorozat AI technológiával (mesterséges intelligencia) ellátott, ami önképző és adaptáló képességekkel ruházza fel a készüléket. A különböző jelenetekben minden egyes képkorrekcióból való folyamatos tanulás optimalizálhatja a képkorrekciós algoritmust, meghosszabbíthatja a kép stabilitását változatos jelenetekben.
Ultra-hosszú képstabilizálás
Egyedi hőkép-feldolgozó algoritmusának van egy rendkívüli előnye: a Hunt megszabadítja a vadászt a gyakori képkorrekciótól a célzás során: a kép stabilitását minden egyes korrekció után legalább 1 órán át megszakítás nélkül megőrzi. Ez lehetővé teszi a vadász számára a nyugodtabb vadászat élményét.
Precíz fókuszálás
Az eszköz tetején található innovatív fókuszgomb kialakítás és a precíz fókuszálási mechanizmus elérhetővé teszi a tiszta és éles képet bármilyen távolságból. A felhasználónak minimális mozdulatokra van szüksége ahhoz, hogy a fókusz finom beállítását elvégezhesse, miközben maximálisan koncentrálhat a vadászkalandra.
Adaptálható felhasználói interfész
Az adaptálható (a kijelzőn mozgatható) felhasználói felület vadonatúj kialakítása lehetővé teszi az összes opció és paraméter szabad beállítását és működtetését mindig jól láthatóan. A felhasználói felület láthatóságát a Hunt telepítése és bármilyen típusú nappali optikába történő integrálása sem érinti, kompromisszumok nélkül a legjobb felhasználói élményt nyújtva.
Távirányító
Az ergonomikus kialakítású Smart Ring Bluetooth távirányító kényelmesebb és közvetlenebb hozzáférést biztosít az összes alapvető funkcióhoz. A műveletek teljes köre az ujjaid hegyén lesz, ami nyilvánvalóan lerövidíti a távolságot a Hunt és a felhasználó között.
A töltődobozzal párosítva a Smart Ringet egy rendkívül alacsony energiafogyasztású megoldás támogatja, amely akár 10 órás folyamatos használatot tesz lehetővé 1,5 órás egyszeri gyors töltéssel.
Paraméterek
| Távolságmérő modul: | NEM |
| Eszköz típusa: | Hőkamera előtét |
| Hőszenzor | 640x512 12μm |
| Hőszenzor NETD | 20 mK |
| Kijelző | 1024 x 768 pixel, 0.39 inch AMOLED |
| Nagyítás tartomány (x) | 1 – 10 |
| Objektív | 50 mm |
| Vízszintes látószög (°) | 8.8 |
| Adattárolás | 64 GB belső memória |
| Alap nagyítás (x) | 1 |
| Anyaghasználat | Magnézium ötvözet |
| Állvány csatlakozás | Igen |
| Bluetooth | igen |
| Csatlakozók | USB-C töltő |
| Digitális zoom | 1x |
| Egyéb tulajdonságok | AI (Mesterséges Inteligencia) támogatott távbecslő, kép/video felvétel |
| Energiaellátás | beépített 2x18650 akku |
| Észlelési távolság | akár 2600 m |
| Gyártó | ThermTec |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év gyártói garancia a készülékre, 1 év az akkumulátorra |
| Hőkamera felépítés | Egyszemes kereső |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Látószög (°) | 8.8°x7.0° |
| Lövésállóság | 6000 J |
| Távolságmérő | Mesterséges intelligencia |
| Méretek | 129 x 70 x 77 mm |
| Mikrofon | igen |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20°- +50°C / - |
| Spektrális méréstartomány | 8 - 14 µm |
| Szenzor | 640x512 pixel 12 µm pixel méret NETD ≤20mk |
| Szín | fekete |
| Tömeg (g) | 400 |
| Üzemidő | akár 6 óra |
| Vízállóság | IP67 |
| Wi-Fi | igen |
